HABERLER

Firmamız ISO 9001 Kalite yönetimi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetimi belgelerini alarak Dünyanın Çuvalını üretmeye devam ediyor.

18-20 Nisan 2016 tarihlerinde Antalya da gerçekleşen 5. Dünya Yem ve Gıda Kongresinde siz degerleri misafirlerimizi standimizda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Tubing Çuval Üretimimiz Başlamıştır

Has Sentetik 12 Yaşında, Siz değerli muşterilerimizle birlikte, 12. yaşımızı kutlamaktan gurur duyuyoruz.

Yeni Yapmış olduğumuz Yatırımla Birlikte, Block Bottom, AD Star Çuval Üretimimiz Başlamıştır

Has Sentetik Dokuma
San. ve Tic. A.Ş.

Başkan'ın Mesajı

2004 Yılın da aile şirketi olarak kurulan Has sentetik çuval kısa bir sürede sekötürnde  lider kuruluş olmayı başarmıştır. ÖZMERMER ailesi tarafından Gaziantep’te kurulan Has sentetik çuval  ailenin yıllardır sahip olduğu ticari birikim ve tecrübelerini firmamıza yansıtmıştır. Bugün 20 den fazla ülkeye ihracatıyla, satış öncesinden satış sonrasına kadar, müşteri memnuyetini prensip ilkesi haline getirerek, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten dolayı mutluluk duyuyuyoruz . Has Sentetik çuval Kaliteli ambalaj, kaliteli ürünün aynasıdır prensibiyle, müşterilerimize ambalaj konusunda sürekli yenilikler getirerek, çalıştığımız firmalarımızın markalaşmasında elimizden gelen gayreti göstermekteyiz, göstermeyede devam edeceğiz .

Aile şirketi olan Has Sentetik Çuval ve Tekstil Sanayide kurumsallık her zaman ön planda olmuştur . Çalışanlarımıza ve müşterilerimize verdiğimiz önem şirketimizin daha hızlı bir ivme alarak büyümesini sağlamıştır .

2004 Yılında yola çıktığımız ambalaj sektöröründe, aynı hassasiyet  ve ilk gün heyacanıyla  sizlerle uzun yıllar çalışmaktan dolayı mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz .

 

Teşekürlerimizi sunarız ,

      Ali ÖZMERMER
Yönetim Kurulu Başkanı