HABERLER

Firmamız ISO 9001 Kalite yönetimi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetimi belgelerini alarak Dünyanın Çuvalını üretmeye devam ediyor.

18-20 Nisan 2016 tarihlerinde Antalya da gerçekleşen 5. Dünya Yem ve Gıda Kongresinde siz degerleri misafirlerimizi standimizda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Tubing Çuval Üretimimiz Başlamıştır

Has Sentetik 12 Yaşında, Siz değerli muşterilerimizle birlikte, 12. yaşımızı kutlamaktan gurur duyuyoruz.

Yeni Yapmış olduğumuz Yatırımla Birlikte, Block Bottom, AD Star Çuval Üretimimiz Başlamıştır

Has Sentetik Dokuma
San. ve Tic. A.Ş.

ÇEVRE POLİTİKASI


Has Sentetik Çuval kendine benimsediği misyon doğrultusunda yıllardır, yaşadığımız çevrenin önemini unutmadan üretim yapmakta, fabrikalarına kurduğu alt yapılarla, doğaya saygılı davranmaktadır.

Bu bilinçle hareket eden Has Sentetik Çuval iş yaparken herhangi bir çevre kirliliği oluşturmadan çevreyi ve doğal kaynakları korumayı, kaynaklarımızı etkin şekilde kullanmayı hedef edinmiştir.

Has Senetetik Çuval, her proje için gerekiyor ise; oluşabilecek çevresel riskler çerçevesinde uygun prosedür ve talimatlar hazırlar. Bu iş yapılırken çevre yönetmelikleri, işin yapıldığı ülkedeki kanun ve yönetmelikler, şartnamelerdeki yükümlülükler, iş yapma yöntemi, çevre koruma şartları/standartları, ve Has senetetik Çuval  kendi iç prosedür ve talimatları dikkate alınır.

Has Senetetilk Çuval'ın  yakın ilişki içinde olduğu taşeron ve tedarikçileri de birlikte çalışılan noktalarda (taşıma, muhafaza, koruma, uygulama süreçlerinde) çevre yönetimi konusunda prosedür ve talimatlarına uygun iş yapmak zorundadırlar. Birlikte çalıştığı çözüm ortaklarına bu konudaki bilgilendirmeyi yapar ve gerekli eğitimi verir.

HAS SENTETİK ÇUVAL, çevre yönetimi konusundaki prosedür ve talimatları herkesin kolay ulaşabileceği, görebileceği, dikkat çekecek yerlerde bulundurmaktadır.