HABERLER

Firmamız ISO 9001 Kalite yönetimi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetimi belgelerini alarak Dünyanın Çuvalını üretmeye devam ediyor.

18-20 Nisan 2016 tarihlerinde Antalya da gerçekleşen 5. Dünya Yem ve Gıda Kongresinde siz degerleri misafirlerimizi standimizda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Tubing Çuval Üretimimiz Başlamıştır

Has Sentetik 12 Yaşında, Siz değerli muşterilerimizle birlikte, 12. yaşımızı kutlamaktan gurur duyuyoruz.

Yeni Yapmış olduğumuz Yatırımla Birlikte, Block Bottom, AD Star Çuval Üretimimiz Başlamıştır

Has Sentetik Dokuma
San. ve Tic. A.Ş.

Politikamız

Firmamız ürün ve hizmetlerimizin kalitesi, çalışanlarımızın kalitesi ile doğrudan ilişkilidir ilkesiyle hareket eder.Temel insan kaynakları stratejimiz, çalışanlarımızın yaşam kalitesini, motivasyonunu en üst düzeye ulaştırmak, orada tutmaya yönelik destekleyici imkan ve araçlarla öğrenen, öğreten üst düzey iletişim yeteneklerine sahip, bilgili, tecrübeli, sadık ve çalışkan bireylerden oluşan büyük bir takım olmaktır. Bu strateji doğrultusunda insan kaynakları birimimiz tarafından tüm çalışanlarımızın katılımıyla kısa ve uzun dönem kurumsal gelişim ve motivasyon planları oluşturularak hayata geçirilir.

Kariyer ve Yükselme
Has Çuval fırsat eşitliği ilkesi ve yatay bir örgütlenme stratejisiyle eski ve yeni tüm çalışanlarına rekabetçi ve performansa yönelik bir kariyer/yükselme modeli ortaya koyar. Çalışanlarımızın liderlik ve yönetimsel yetenekleri desteklenerek takım içerisinden yıldızlar ve yöneticiler çıkartmak en önemli misyonumuzdur.